Blog

Basım Heyecanı

birseyyap-basimŞuan saat 18:30 ve matbaadayız. Makinanın son ayarlarının yapılmasını ve ardından materyallerimizin basıma girmesini heyecanla bekliyoruz. Çok şükür bu aşamaya geldik ve inşaAllah bir sorun oluşmadan basımı da tamamlayacağız. Sonunda emeklerimize ellerimizle de dokunabileceğiniz.

Saat 19:45 ve basıma başladık. Bir miktar firenin ardından sonunda istediğimiz ayarı tutturabildik ve basım devam ediyor. İlk çıkan deneme basımları bile gözlerimizi hafiften yaşartmaya yetti. Elh. çok güzel oluyorlar. Oturduk ve devam eden seri basımı izliyoruz. Çok şükür.

Basım tamamlandıktan sonra kesime gireceğiz. Bu işlemler biraz zaman alacak gibi görünüyor.

Diğer materyallerimiz de yapılıyor. Kısa sürede onlar da tamamlanmış olacaklar ve kısmetse sonrasında paketlerimizi sizlere sunulmaya hazır hale getirmeye başlayacağız. Diğer materyallerimiz mi ? Onlar tabii ki de sürpriz. Beğeneceğinizi umuyoruz.

Diğer materyallerin hazırlanışını kontrol etmek için matbaadan ayrılmak zorundayız. Bir arkadaşımızın dayanamayıp matbaanın kapısından başını uzatarak son bir kez daha basıma bakmasına çok güldük. Aramızda kalsın ama aslında hepimizin gözü arkada :)

Diğer materyallerin hazırlanması da çok şükür sorunsuz şekilde devam ediyor. Allah nasip ederse bir hafta sonra projeyi başlatmayı planlıyoruz. Heyecandan basımın fotoğraf ve videolarını çekmeyi unuttuğumuzu fark ettik.. Hayrlısı.

Dua isteriz.

Birşeyyap

Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap

Ad Soyad*

E-Posta* (Asla paylaşılmaz.)

Web site