Sıkça Sorulan Sorular

Birşeyyap Nedir, Sizler Kimsiniz ?

Birşeyyap Gönüllü İnisiyatifi hakkında Biz Kimiz sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Birşeyyap'ın Kurulma Amacı Nedir ?

Birşeyyap Gönüllü İnisiyatifi’nin amaç ve hedefleri hakkında Amaçlarımız sayfadından bilgi alabilirsiniz.

Birşeyyap 'ın Çalışma Alanları Nelerdir ?

Birşeyyap yurt içi ve yurt dışı insani yardım çalışmalarını finanse etmek, toplumsal ve gündelik sorunlara yönelik farkındalık oluşturmak ve tüm can sahiplerinin sorunlarına çözümler üretmek amacıyla alternatif proje, kampanya, etkinlik ve çalışmalar yapan bir proje çatısıdır.

Herhangi Bir Konuda Sizinle Nasıl İletişim Kurabilirim ?

İletişim sayfamız üzerinden bizimle doğrudan iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca Patani Yetim Okulu Proje Kampanyamız hakkında İHH İnsani Yardım Vakfı‘ndan da bilgi alabilirsiniz. Telefon : 212 6312121

Proje, Kampanya, Etkinlik ve Çalışmalara Sponsor Olmak İstiyorum.

Birşeyyap, çalışmalarında ihtiyaç duymakta olduğumuz materyal, malzeme, teknik çalışma ve benzeri konularda sahip olduğunuz imkanlar ile sponsor desteği verebilir, ayni yardımda bulunabilirsiniz. Lütfen İletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçiniz.

Proje, Etkinlik, Kampanya ve Çalışmalarda Gönüllü Görev Almak İstiyorum.

Çalışmalarımıza gönüllü olarak bilgi, birikim, tecrübe, imkan ve fiili katılımınız ile destek verebilirsiniz. Gönüllü Destek sayfamızdaki ilgili formu eksiksiz şekilde doldurmanız halinde desteğinize ihtiyaç duyulduğunda sizinle iletişime geçilecektir.

Birşeyyap'ın Finans Kaynakları Nelerdir ?

Birşeyyap tümüyle bir gönüllü inisiyatifidir. Proje, kampanya, etkinlik ve çalışmalarına ait finansman ihtiyacını gönüllü destekçileri ve sponsorları aracılığı ile sağlamaktadır.