Blog

Ve Sonunda Sizlerleyiz..

Evet dostlar, sonunda hazırlıklarımızı tamamladık ve Allah nasip ederse yarın sizlerle buluşacağız.

Kargo-paketDuygularımız karışık. Bir yandan neredeyse yarım yıl üzerinde çalıştığımız, bir çok zorluk ve sıkıntı yaşadığımız, bazen neredeyse pes etme noktasına geldiğimiz, sevinçler, mutluluklar ve heyecanlarla da dolu bir sürecin ardından emeklerimizi sizlerle buluşturacak olmak, kampanya sonunda yetim çocuklarımıza bir okul sunabilecek olmanın umudu, heyecanı anlatılabilecek gibi değil. Ama bir yandan da tedirginliklerimiz, eksik bir şeyler kaldı mı, hatalı bir şeyler yaptık mı korkumuz var.

Örneğin; basım sürecinde bazı materyallerimiz altı çeşit hazırlamamıza karşın matbaa hatası sebebiyle tek çeşit basılmak zorunda kaldı. Bunun gibi bazı sorunlar yaşadık. Allah sonunu hayr etsin. İnşaAllah bunları da aşacak ve daha güzel işler ortaya koyacağız.

Yarın ilk tanıtım videomuz ve diğer paylaşımlarımız, ilerleyen günlerde de farklı sürprizlerimiz ile sizlerle olacağız.

Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi, çalışmalarımız ile ilgili fikir, öneri ve eleştirilerinizi biz ile paylaşmayı lütfen unutmayın dostlar. Sizlerin geri dönüşleriniz ile hatalarımızı düzeltmek, eksiklerimizi gidermek ve daha güzel işler ortaya çıkartarak yetimlerimizin yüzlerini daha fazla güldürmek istiyoruz.

Ve içimizde kalan, yapmak isteyip de mali sebeplerle yapamadığımız yegane konu; görme engelli kardeşlerimiz ile ilgili bir çalışma. Tekrar tüm görme engelli kardeşlerimizden özür diliyoruz. Şuan imkan bulamadık, ancak yakın zamanda inşaAllah bu eksiğimizi de gidereceğiz. Unutmayın, sizleri seviyoruz.

Birşeyyap ekibi olarak bismillah dediğimiz bu yolda siz dostlarımızın destek ve yardımına çok ihtiyacımız var. Bizler emeğimizi, imkanlarımızı ve niyetimizi ortaya koyduk. Sizlerden de yaymanızı, dualarınız ile destek olmanızı, kampanyaya hem zarf hem de mali destek sağlayarak okulumuzun bir an önce tamamlanmasını sağlamanızı bekliyoruz.

Daha yapacak çok işimiz, çok projemiz ve fikirlerimiz var.

Ama önce Patani Yetim Okulu Projesi inşaAllah. Sonrası Allah kerim.

Desteğinizi esirgemeyin dostlar.

Dua isteriz.

Birşeyyap

Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap

Ad Soyad*

E-Posta* (Asla paylaşılmaz.)

Web site