Blog

Vira Bismillah

 

blog-logoAylardır üzerinde çalıştığımız yetim projesinin hazırlık aşamasının sonuna, hayata geçirmenin de başlangıcına çok şükür ki ulaştık. Bizler elimizden geleni en güzel ve doğru şekilde yapmaya çalıştık, artık takdir Allah’ın ve destek gönüldaşlarımızın. Bismillah.

İstedik ki; hazırlık aşamasında yaşadığımız her şeyi, mutluluk, umutsuzluk, heyecan, sorunlar ve diğerleri, sizlerle paylaşalım. Proje başladıktan sonra da aynı şekilde tüm aşamaları, düşünce ve fikirlerimizi sizlerle paylaşalım, sizlerin katkı ve katılımınızı da alarak çok daha doğru, çok daha güzel işler yapabilelim.

Keşke projemiz daha fikir aşamasındayken bu blog yazılarını başlatmış olsaydık. Böylece bizler için güzel bir anı günlüğü, geçmişe dönük bir doküman oluştururken, bizleri ve yapmaya çalıştıklarımızı daha iyi görme, öğrenme ve anlama imkanını da sizlere sunmuş olurduk. Aynı şekilde, farklı projeler yapmak isteyen ya da yapan arkadaşlarla da tecrübelerimizi paylaşma imkanımız olurdu, nasip. Öğrendiğimiz ilk ders; bir projeniz varsa fikir aşamasından itibaren mutlaka kayıt tutmalısınız. :)

Materyallerimizin tasarım ve metinlerini çok şükür ki tüm kontrol ve düzenlemelerini yaparak son noktaya getirdik. Elbette küçük hatalarımız vardır ve basım aşamasında da oluşacaktır. Şimdiden bunlar için özür dileriz. İnşaAllah zaman içerisinde çok daha kaliteli ve güzel işler yapabilecek hale geleceğiz. Şimdilik hatalarımızı mazur görmenizi rica ediyoruz. Hatalar bizden, güzellikler Allah’tandır.

Nasipse bu gece materyallerimizin basımına başlayacağız. Aylarca gece gündüz üzerinde çalıştığımız, emek üzerine emek verdiğimiz şeylere, artık ellerimizle dokunma imkanı bulacağız. Düşünce, fikir ve plan aşamasından gerçekliğe geçişlerine şahit olacak, sizlerle buluşmaya bir adım daha yaklaşacağız.Bu heyecanı anlatmak gerçekten de mümkün değil. Allah hakkımızda hayrlısını versin inşaAllah.

Dua isteriz.

Birşeyyap

Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap

Ad Soyad*

E-Posta* (Asla paylaşılmaz.)

Web site